Navigatie overslaan
Alle activiteiten

Nachtegalen avondwandeling

Op deze avondwandeling lopen we in de Noordduinen van Noordwijk over een onverhard pad van rul zand en schelpen door de duinen en langs de zeereep. Normaal gesproken de plek om Nachtegalen te horen.

Naast de prachtige zang van de Nachtegaal, hopen we ook nog andere vogels te horen of te zien. Zoals de Sprinkhaanzanger, Zanglijster, Gierzwaluw en zien we mogelijk de Grasmus met zijn baltsvlucht?

We zullen regelmatig stilstaan om naar het gezang van deze vogels te luisteren. 

Foto nachtegaal - birdphoto.nl

Aanmelden

Details

Activiteit

Wandelexcursie

Organisatie

Vereniging van Natuur- en Vogelbescherming Noordwijk

Onderwerp

Nachtegalen avondwandeling

Doelgroep

Alle leeftijden

Startpunt

Wantveld Noordwijk (Zuid-Holland)
Verzamelen op het parkeerterrein Wantveld aan de zijde van Groot Hoogwaak (noordzijde) Hier geldt betaald parkeren.

Duur

2 uur

Bijzonderheden

Houdt rekening met het rulle zand, dus goede schoenen is aan te bevelen. Neem zelf als het lukt een verrekijker mee.

Toegankelijk met rolstoel

Onbekend
Vanwege het rulle zand is het onverharde pad niet geschikt voor rolstoelen, maar er loopt een fietspad langs. Kinderen vanaf 8 jaar en onder begeleiding van een volwassene.

Kosten

Nee

Aanmelden
Uw gegevens
Titel
Controleer svp goed of uw e-mailadres correct is. U krijgt alle benodigde informatie over uw activiteit per e-mail. U kunt uw e-mailadres niet achteraf corrigeren. Wilt u meedoen maar woont u in het buitenland? Stuur svp een e-mail aan info@vogelbescherming.nl.
Privacy Waarborg
Kijk hier hoe Vogelbescherming omgaat met je persoonlijke gegevens.

Toon alle activiteiten

In de omgeving