Teamwork
31.05.23 Het gaat goed met de kerkuilen in Het Woold. De prooien, die binnengebracht worden in..
Door
Andries Dijkstra
Andries Dijkstra | zaterdag 7 maart 2020 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 683x
Wel gedragen ze zich schuwer dan op de webcamlocatie. Zodra medewerkers van It Fryske Gea een stap op de polder zetten, zijn ze vertrokken!
Kennelijk is het zeearendpaar zich bewust van de zichtbaarheid van hun nieuwe kinderkamer in het weidse polderlandschap. Het zeearendvrouwtje zat in de laatste week van februari regelmatig op het nest. Is er al een ei? Of toch nog even geduld?
Op 25 februari, aan het einde van de middag, kwam het paar ook langs bij hun ‘oude’ nest. Waarom? Heimwee of even lekker havikjes pesten?
En twee dagen later bracht de zeearend man een stuk of vier fraaie takken naar het nest op deze locatie en kwam de dame ook weer even kijken! Maar … of dit het begin van een herhuisvesting voor onze camera’s gaat worden?
31.05.23 Het gaat goed met de kerkuilen in Het Woold. De prooien, die binnengebracht worden in..
31.05.23 Het kwartet kuikens is inmiddels onhandelbaar geworden. Totaal geen respect voor vrou..
30.05.23 In ons hoofd waren we al afscheid aan het nemen van de mogelijkheid om het laatste ku..