Navigatie overslaan

Live

Steenuil

Live

Vijver

Live

Kerkuil

Live

Slechtvalk

Live

Koolmees

Live

Tapuit

Live

Torenvalk

Live

Boerenlandvogels

Live

Zeearend

Uitgevlogen

Bosuil

Uitgevlogen

Merel

Geen broedsel

Ooievaar

Geen broedsel

Visarend

Exclusief

Gekraagde roodstaart

Toon alle blogs & vlogs

Man krijgt het drukker

Anjo Schouten | donderdag 17 april 2025 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 86x

Erg fijn voor de steenuilen, de meikevers zijn er weer, smullen voor vrouw. Het is redelijk makkelijk wegwerken, en denkt ze er zijn er nog meer? Dan gaat ze zelf ook even naar buiten. Ja, man moet behalve eten brengen ook zijn tak schoonvegen.

Schoonvegen?

Nee, hij is niet aan de huishouding begonnen. Dat zou een hopeloze exercitie worden. Zijn taak is opdringerig spul te verjagen. Die lummels uit Lichtenvoorde houden hem bezig. Soms krijgt ie een groep achter zich aan. Durven ze wel, tegen zo'n klein ventje? Maar hij kan ze aan, één voor één. Het blijven gewoon plaaggeesten, die kauwen.

Muizen

Ik hou het niet helemaal bij, er komt er vrijwel dagelijks één de kast in. Hopelijk zijn de muizen dit jaar talrijker dan afgelopen jaar. Het zou mooi zijn, een hele hoek vol muizen tegen de tijd dat de eitjes uitkomen. Nog een dag of achttien, dan moet het wel gebeuren. Dan zien we vrouw misschien weer eens helemaal in beeld.
Voorlopig ligt ze er als een uitgeput dansmeisje bij, onze kleine Lola, tussen al die gekleurde veren.
Voor de jongeren onder u, zij was een showgirl in een hit van Barry Manilow.



 


Vind ik leuk
Bewaar deze blog

Meer over

Steenuil Alle Beleef de Lente blogs