Dilemma’s van een weidevogelbe..
20.04.25 Het is om moedeloos van te worden, wanneer ik kijk naar de nachtfilmpjes van onze Boe..
Door
Anjo Schouten
Anjo Schouten | zaterdag 25 maart 2023 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 216x
Ik kan me niet herinneren dat de vrouwtjes op de voorgaande locaties ook de afwijking hadden van de dolle 5 minuten. Voor mensen met een kat wellicht herkenbaar, dat ze uit het niets ineens als een dolle rond gaan rennen. Vrouw uil kan dat ook. Sprintjes trekken in de kast. En man kan dan maar beter een stapje opzij doen. Soms doet het me aan een strip denken, Guust Flater. Man staat dan als een tevreden directeur te dutten en zij? Zij holt semi-hysterisch om hem heen. Dat gaat prima, zolang zij niet ineens wuft gaat roepen. Vooral niet als ze strak in de hoek staat. Onzinnige actie, maar wel geestig. Voor de kijkers dan, voor man een koude douche. Wat toch ook kostelijk is, de vrolijke manier waarop man haar een muisje aan kan bieden. Tokkelend en al. Het kan nu echt niet lang meer duren, dat ei. Tussen nu en een week of twee? Ja, een ruime marge. Voorlopig doen we het met de gewone beelden en de heerlijke clip die Geert maakte.
Bezigheden
Goh, een aantal mensen tellen prooimuizen, maar Pascal telde dus muisprooien. Altijd jammer, als dat over is. Maar Pascal, ik begreep dat er nog een vacature is voor een dagdeel prooitellen. Met wat geluk kan je dan ook de schaapjes meenemen. Denk er eens over na 😁
Voor nu is het wachten en wachten, het ziet er zo hoopvol uit.
20.04.25 Het is om moedeloos van te worden, wanneer ik kijk naar de nachtfilmpjes van onze Boe..
20.04.25 Nadat we in Vlodrop al jaren bekend zijn met de uitdrukking “Gathanger”. Zien we nu o..
20.04.25 Eindelijk is het bijna zover: we wachten op de eerste pip — het eerste gaatje in het ..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan