Terugblik op de eerste week bi..
30.04.25 Er was een primeur aangekondigd op Beleef de Lente. Vorige week werd duidelijk dat he..
Door
Anjo Schouten
Anjo Schouten | zaterdag 1 juni 2024 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 246x
Even na 21:00 uur blies lp de laatste adem uit. Aangezien de ziel het zo benauwd had, is het gelukkig nog vrij snel gegaan. Ik zag dat kleine lijfje liggen en dacht hoe jammer is dit. Het was voor veel kijkers best even slikken. Verbazingwekkend hoe snel de BDL tamtam werkt. Veel mensen in de chat die heel lief de vaste kijkers sterkte kwamen wensen. Dat vind ik bijzonder sympathiek. Dank jullie namens alle vaste kijkers.
Dat is ook logisch als je ze dagelijks volgt. Het gevaar is wel dat je ze bijna als huisdieren ziet. Het liefst ook met gevulde bakjes voer, de beste zorg die een dier kan krijgen. Van de ouders krijgen ze de beste zorg. U heeft ze zien vliegen( de ouders dan), prooitje na prooitje, keihard werken. Maar dieren kunnen ziek worden, wat in de natuur ongetwijfeld veel zal gebeuren. Alleen zien we dat niet. De camera's zijn onverbiddelijk. Soms is het kijk en schater, soms is het ook leed.
Dat blijft toch gissen en ik waag me aan geen enkele diagnose. Morgen, aan het eind van de dag komt Ronald het kuiken ophalen, wie weet is er na sectie een uitslag. Dat kan erg lang duren, vermoedelijk komt die pas na einde seizoen. Meer dan afwachten kunnen we niet doen. Toch nog even een clipje voordat lp overleed. Nog met 3
30.04.25 Er was een primeur aangekondigd op Beleef de Lente. Vorige week werd duidelijk dat he..
30.04.25 Man en vrouw kerkuil zijn in afwachting van het eerste jong dat uit het ei kruipt. De..
29.04.25 Wat worden ze toch snel groot! De vier kleine nakomelingen van JOS en M zijn al event..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan