Broeden. Hoe zit dat eigenlijk..
15.03.26 Kijk haar liggen.. tussen alle houtsnipveren. Vrouw bosuil is aan het broeden. Vier e..
Door
Sip Veenstra
It Fryske Gea
Sip Veenstra, It Fryske Gea | maandag 2 juli 2018 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 891x | 12x
Ook de lezersvragen werden zeer gewaardeerd!
Samen met de moderatoren, clipmaker Jonathan, technische man/vrouw Louis en Mariska hebben we veel over de twee roofvogels mogen vertellen, maar ook weer bijgeleerd!
Van een nest vol haviksjongen, naar één kerngezonde havik én twee zeearend jongen. Eind goed al goed. De webcam en chatbox blijven de komende dagen nog online staan. Er valt nog genoeg te zien en genieten, maar we breien een eind aan onze blogs.
Iedereen bedankt en kom vooral eens een kijkje nemen in Nationaal Park de Alde Feanen. De thuishaven van de havik en zeearend, waar het allemaal gebeurde.
Oant sjen!
Jan, Sip en Romke
It Fryske Gea is de provinciale vereniging voor natuurbescherming in Fryslân. We hebben als doel de bescherming, het behoud en ontwikkeling van natuur, landschap en cultureel erfgoed. Op het moment beheren we meer dan 60 verschillende natuurgebieden met een totale oppervlakte van 20.000 hectare. Dit doen we niet alleen. We worden gesteund door 37.000 leden! Bezoek de website van It Fryske Gea
15.03.26 Kijk haar liggen.. tussen alle houtsnipveren. Vrouw bosuil is aan het broeden. Vier e..
15.03.26 Wat gaat de tijd toch snel, want daar is alweer de 2e weeksamenvatting van onze snels..
15.03.26 Het is verbazingwekkend wat iemand met verstand van zaken weet te achterhalen door he..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan