Enerverend seizoen Beleef de L..
01.08.22 Met 53 eieren, 35 uitgevlogen jongen en talloze bijzondere momenten was de oogst van ..
Door
Engbert BDL
Engbert BDL | zondag 26 april 2020 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 672x
Wat dan weer overgaat naar een kleuter, lekker eigenwijs een eigen weg zoekend. Na die fase wordt het een puber wat tenslotte eindigt in een hangjongere….
Die laatste fase is nu aangebroken. We kunnen nog maar enkele dagen genieten van onze kuuk, voordat het de sprong gaat wagen. Vanavond heeft kuuk voor het eerst in het gat gezeten, veelal is dat het begin van het einde wat wij ervan kunnen zien.
Inmiddels zal kuuk wel begrepen hebben dat door dat gat niet alleen voedsel wordt gebracht maar ook de uitweg is naar de grote wijde wereld. Zittend in dat gat kan je al het een en ander zien waar je toekomst zal komen te liggen. De eerste maanden wordt er nog continu voedsel door de ouders aangevoerd, en worden de eerste vlieglessen geleerd, echter dat vindt plaats buiten ons gezichtsveld.
Dat kuuk een mooie, slimme uil mag worden, Engbert
01.08.22 Met 53 eieren, 35 uitgevlogen jongen en talloze bijzondere momenten was de oogst van ..
31.07.22 Op 1 augustus sluiten de camera's van Beleef de Lente. Zo ook die van de boerenlandv..
31.07.22 Het seizoen voor de kerkuilen van Beleef de Lente kerkuil 2022 loopt op zijn einde. H..