Ei ei ei, wat zijn we blij.
05.03.26 Vandaag, donderdag 5 maart 2026, om 17:56, legde vrouw zeearend het eerste ei van dit..
Door
Rianne Pickert
Rianne Pickert | woensdag 29 maart 2023 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 412x | 11x
Op de beelden is te zien dat BiesBaas al druk bezig is met het aanvoeren van takken om het nest na al die maanden van semi-leegstand weer tiptop te maken voor madam. Er begint zich nu al een mooie takkenring te vormen. Alle krakers worden direct vakkundig van het nest weggejaagd. De Canadese ganzen weten soms niet waar ze het zoeken moeten met zo’n intimiderende vogel achter ze aan. Zullen ze nog wat pogingen gaan wagen?
Nu is het wachten tot mevrouw BiesBazin ook aankomt en dan zijn alle ingrediënten samen om weer een succesverhaal te beginnen. Is wat ik dacht… Tijdens het schrijven van dit blog kijk ik nog af en toe naar de camera, en wat zie ik daar? Twee visarenden op het nest! Het moet niet gekker worden. We gaan gelijk kijken of dit ‘’onze’’ BiesBazin is of een andere visarend. Wordt vervolgd!
05.03.26 Vandaag, donderdag 5 maart 2026, om 17:56, legde vrouw zeearend het eerste ei van dit..
05.03.26 De ooievaarsbezoekjes aan ons Beleef de Lente-paalnest zijn slechts van korte duur. N..
05.03.26 Een ei komt niet zomaar. Daar is heel wat aan vooraf gegaan. De hoofdrolspelers hebbe..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan