We gaan overschakelen
01.04.26 Vogelbescherming Nederland heeft heel veel moeite gedaan om een andere locatie te vin..
Door
Sienna Obdeijn
Sienna Obdeijn | dinsdag 26 juni 2018 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 759x | 27x
De eieren zijn sinds maandag niet meer bebroed, wat betekent dat de eieren als verloren beschouwd worden. Of de holenduiven nog een tweede poging gaan doen, is niet echt duidelijk.
Af en toe komt er nog een holenduif in de kast kijken, maar aan de eieren wordt bijna geen aandacht geschonken. Wel werd er vandaag nieuw nestmateriaal aangevoerd en zat een van de duiven even op de eieren. Helaas maar van korte duur.
Het Beleef de Lente-team heeft besloten om de camera's weer uit te zetten, nu het broedsel verloren is gegaan. Er bestaat een kans dat de holenduiven aan een nieuw legsel beginnen, maar dat is nu nog niet aan de orde. Woensdag rond de middag zullen de camera's offline gaan.
01.04.26 Vogelbescherming Nederland heeft heel veel moeite gedaan om een andere locatie te vin..
31.03.26 Vaders... In de dierenwereld zijn er prachtige voorbeelden van vader-vogel-varianten ..
31.03.26 Het is de kracht van de herhaling. Ik schreef hier al eerder over de kievit, deze pra..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan