Zeearenden en Thermoregulatie
29.05.26 Het is de laatste tijd heel warm in Nederland. Wij mensen hebben allemaal manieren om..
Door
Miranda Engels
Miranda Engels | vrijdag 29 mei 2026 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 35x | 668x
Onze aanmelding voor Beleef de Lente ging spontaan, nadat een enthousiaste bezoeker van een van onze open tuindagen ons tipte. Zelf waren we niet bekend met Beleef de Lente, we kenden het alleen van naam. We genieten echter erg van ons tuin en al haar bewoners en wilden dit graag delen met mensen voor wie een tuin of vijver niet vanzelfsprekend is. Of die gewoon graag kijken naar natuurfilmpjes.
Besluit om te stoppen
We hebben genoten van de leuke momenten die we dankzij de webcam konden zien. De beeldkwaliteit was top en de clipjes waren vaak erg vermakelijk. Toch zijn we ook geschrokken van de lelijkheid van sommige reacties die we via diverse manieren kregen. Onze grens was duidelijk. Op het moment dat we onszelf niet meer mogen zijn in onze eigen tuin of een van ons hatelijk wordt aangevallen, dan is het over en uit. En dat gebeurde helaas afgelopen dinsdag.
Als gezin met mantelzorg binnen ons gezin en daardoor een beperkte draagkracht hebben we daarom besloten om te kiezen voor onszelf. Zo houden we meer energie over voor alle leuke tuinprojecten die komen gaan.
We willen de kijkers die hebben genoten van onze tuin en de mensen die leuke en/of geïnteresseerde vragen stelden hartelijk bedanken. Van jullie hebben wij ook weer genoten. We gaan de mooie beelden en alle mooie inzichten die we daardoor kregen missen.
Laatste tuinnieuwtjes
In een vorig leven was ik remedial teacher met een eigen praktijk. Tijdens mijn opleiding tot dyslexiespecialist leerde ik over verbindende communicatie. Iets waar ik nog steeds vaak naar teruggrijp en waar ik graag het belangrijkste met jullie wil delen.
Wees wat vaker een OEN. Wees Open, Eerlijk en Nieuwsgierig. Stel open vragen zonder oordeel.
Het gaat jullie goed.
Warme groet,
Miranda
29.05.26 Het is de laatste tijd heel warm in Nederland. Wij mensen hebben allemaal manieren om..
29.05.26 Vanochtend stond er weer één van de broedvogelmonitoringsrondes gepland op de Prins H..
29.05.26 Zoals jullie weten, zitten de tapuitjes waar we naar kijken, niet in een natuurlijk k..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan