Orde in de chaos van de tweede..
12.07.26 Na een mislukte broedpoging voor de nestcam en een kuikenexplosie voor de kolcam, fun..
Door
Anjo Schouten
Anjo Schouten | donderdag 12 juni 2025 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 273x | 409x
Het kuiken is een kijkcijferkanon geworden. Is het in de dagen buiten beeld naar een circusschool voor steenuilen geweest? Of een workshop standup comedy? Hoe dan ook, we zijn dolblij. Vrouw was dat ook, maar haar kind is een echte puber geworden. Vrouw de kast uit pesten, prooi afpakken, en van knuffelen houdt het niet. Dat is gewoon te klef. Kuuk vind zichzelf al een grote uil. Maar zelf een muis openmaken duurde even. Het getob deed me denken aan die potjes en flessen met een speciale kindersluiting, zo frustrerend.
Kom op zeg, daar heb je een vader voor. Of je gaat buiten hard zitten bedelen. Hotel mama bevalt prima. Ik ben benieuwd hoelang vrouw dat nog toelaat. Maar voorlopig kunnen we nog genieten van de streken van die vlerk. Ik durf zoiets bijna niet te schrijven, zal je beleven dat ie morgen verdwijnt. We wachten het maar af. Gelukkig zagen we wel één van de hoogtepunten van een seizoen steenuilen, de douche. En nu eentje met water. Het blijft kostelijk hoe dan die vleugels spreiden. Lekker nat en schoon worden. Lekker douchen
12.07.26 Na een mislukte broedpoging voor de nestcam en een kuikenexplosie voor de kolcam, fun..
12.07.26 Opnieuw zagen we op de achtergrond zwarte vogels, elke keer valt het dan op, dat we e..
12.07.26 Het was een bijzondere dag gisteren In Lichtenvoorde. Uiteraard omdat de jonge steenu..
Meld je aan voor Vogelnieuws en ontvang nieuws, inspiratie en tips over vogels. En blijf op de hoogte van beschermingsprojecten en evenementen.
Meld je aan