Navigatie overslaan

Uitgevlogen

Steenuil

Uitgevlogen

Vijver

Uitgevlogen

Lepelaar

Uitgevlogen

Koolmees

Uitgevlogen

Gierzwaluw

Uitgevlogen

Bosuil

Uitgevlogen

Tapuit

Uitgevlogen

Boerenlandvogels

Uitgevlogen

Zeearend

Geen broedsel

Bontbekplevier

Geen broedsel

Grauwe vliegenvanger

Geen broedsel

Slechtvalk

Geen broedsel

Ooievaar

Geen broedsel

Torenvalk

Toon alle blogs & vlogs

Zon en water

Wim van Nee | vrijdag 26 mei 2017 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 1141x | 188x

Pa en ma ooievaar zijn veel op pad. Maar waar gaan ze heen? Er zijn geen beelden van, maar we weten zeker dat ze voor de kost zorgen. Dat moet wel, anders zouden de jongen niet gevoerd kunnen worden en zou het tweetal er niet zo mooi uitzien.

Beide foto's gisteren gemaakt in ooievaarsstation De Lokkerij.

 

Het was gisteren en vandaag prachtig weer. Lange files richting strand, waar zon en water lokken. Nu zou ik een weblog kunnen schrijven over zon en water, twee voorwaarden voor het leven op aarde. Maar dat weet u natuurlijk al. Bovendien is het veel te warm om daar nu diep over na te denken.  

De ooievaars lijken dat ook te vinden. Die denken niet na over de zin van het leven en over de noodzaak van zon en water. Zij leven hun leven en als het warm is gaan ze gewoon in bad.

Een mooi zomers weekend toegewenst!

 


Vind ik leuk
Bewaar deze blog

Meer over

Ooievaar Alle Beleef de Lente blogs