Door
Saré Geurts
Op landgoed Haarzuilens wonen veel vogels. Je ziet ze misschien niet altijd, maar we kunnen ze meestal wel goed horen. Wandel mee met de boswachter van OERRR en leer welke vogels hier leven, waar ze hun nest maken of wat ze eten. Misschien zien we wel een heel bijzondere vogel; je weet maar nooit!
Ga mee met deze unieke OERRR vogelexcursie! De excursie is vooral geschikt voor kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar en start op tijd. Vroeg uit de veren dus! De excursie duurt ongeveer een uur met een uitloop van een kwartier. Per kind mag maximaal één ouder mee.
Foto ijsvogel - Jelle de Jong
Wandelexcursie
Natuurmonumenten
Vogelen met kinderen
Kinderen/gezinnen
Thematerweg 10C Utrecht
(Utrecht)
Kapschuur Haarzuilens
Thematerweg 10b
3455 SN Utrecht
1 uur
Trek stevige schoenen aan Neem je verrekijker mee als je die hebt, zo niet heeft de boswachter een paar extra! Controleer jezelf op teken na een wandeling in de natuur Honden kunnen helaas niet mee
Nee
Betaling vooraf online via de website van Natuurmonumenten: Normaal: € 6,50 Ledenprijs: € 4,55
Voor deze activiteit kunt u zich niet opgeven via de website van Vogelbescherming Nederland.
Klik hier om u voor deze activiteit op te geven
(link opent in een apart venster, Vogelbescherming Nederland is niet verantwoordelijk voor de informatie van derden)