Door
Adriaan Sleeuwenhoek
De Gezonde Vogelaar
Vlieg mee op een adembenemende vaar- en vogeltocht in de Hollandse Biesbosch en wandeltocht in de Nieuwe Dordtse Biesbosch.
Ontdek op zondag 18 mei 2025 de kleurrijke bewoners van dit prachtige natuurgebied en ga op avontuur met de boot en een ervaren vogelgids! Start om 7:00u, einde rond 12:00u. De vaartocht start bij Stayokay Dordrecht en duurt van 7:00u tot 9:30u, daarna gaan we naar de Nieuwe Dordtse Biesbosch.
Heb je zelf geen verrekijker? Geen probleem, de gids (Vogelwachter Adriaan) neemt er één voor je mee.
Foto blauwborst - Luc Hoogenstein
Vaarexcursie
Vogelwachter Adriaan
Varen en wandelen in de Biesbosch
Volwassenen
We starten om 7:00u bij Stayokay Dordrecht. Daar gaan we varen. Adres is Baanhoekweg 25, 3313 LA Dordrecht. Je kunt parkeren op de parkeerplaats aan de weg. We moeten er wel even op letten dat er misschien nog mensen slapen in het hostel, houd daar svp rekening mee :-).
Rond 9:30u is de boottocht klaar. Dan gaan we na de koffie (niet bij de prijs inbegrepen) op eigen gelegenheid naar de Nieuwe Dordtse Biesbosch. Voor de navigatie: P1 Nieuwe Dordtse Biesbosch. Dat is aan de Oude Veerweg aan de zuidkant van Dordrecht. Zie deze link: route google maps. Rond 12:00u is de excursie afgelopen.
Langer dan 4.5 uur
Stevige schoenen, kleding passend bij het weer. Verrekijker kun je lenen, telescoop aanwezig.
Nee
Kosten zijn € 97,-
Voor deze activiteit kunt u zich niet opgeven via de website van Vogelbescherming Nederland.
Klik hier om u voor deze activiteit op te geven
(link opent in een apart venster, Vogelbescherming Nederland is niet verantwoordelijk voor de informatie van derden)