Navigatie overslaan
Alle activiteiten

Op pad met de Juvenielen in het Geestmerambacht

Deze wandeling is bedoelt om het vogelen en/of het gebied samen met je kind(eren vanaf 8 jaar) te ontdekken. 

De Juvenielen (jeugdafdeling) van de vogelwerkgroep Alkmaar en Omstreken nodigt je uit om mee te wandelen in één van de parels van ons werkgebied. We gaan op pad in het prachtige Geestmerambacht. In dit afwisselende bos, riet- en polderlandschap krijg je onze broedvogels goed te zien! De plas-dras gebieden turen we af met de telescoop. 

In het gebied zitten riet- en watervogels zoals de  roerdomp, de blauwborst, en de ijsvogel. In het bos zien we vaak staartmezen, haviken, sperwers en de groene specht. En in het nieuwe plas-dras gebied zitten vaak algemene, maar ook soms zeldzame steltlopers zoals de tureluur, maar ook de steltkluut.

We gaan twee uur op stap. Let erop dat je waterdichte schoenen hebt, indien het nat is geweest. Verder is een verrekijker een grote pre als je deze hebt. Wie weet wat we gaan zien!

Foto ijsvogel - Sacha Bijkerk

Aanmelden

Details

Activiteit

Wandelexcursie

Organisatie

Vogelwerkgroep Alkmaar en Omstreken

Doelgroep

Kinderen/gezinnen

Startpunt


Parkeren is gratis

Duur

2 uur

Toegankelijk met rolstoel

Onbekend

Kosten

Nee

Aanmelden
Uw gegevens
Titel
Controleer svp goed of uw e-mailadres correct is. U krijgt alle benodigde informatie over uw activiteit per e-mail. U kunt uw e-mailadres niet achteraf corrigeren. Wilt u meedoen maar woont u in het buitenland? Stuur svp een e-mail aan info@vogelbescherming.nl.
Privacy Waarborg
Kijk hier hoe Vogelbescherming omgaat met je persoonlijke gegevens.

Toon alle activiteiten