Bosuilkuikens: Functie Elders
12.04.21 Velen hebben het de afgelopen dagen gevreesd. Ik? Ik heb er vol blijdschap naar uitge..
Anjo Schouten | woensdag 31 maart 2021 | Vind ik leuk | Bewaar deze blog | 52x
Wie het weet mag het zeggen, al zullen dat vooral speculaties zijn.
De uilen deden genoeg hun best en ik heb nog iets van...Wellicht een nakomertje?
Helaas, de uiltjes zijn niet als een bimbobox, zo'n glazen kast met aapjes bij een inmiddels allang failliet warenhuis. Je gooide er een kwartje in en de aapjes speelden wel.
Ik zie haar voorlopig meer niet dan wel na het invallen van de schemering. Het is niet zo dat ze gelijk na het laatste ei denkt: dat was het dan, en pats, broeden!
Ze hield gisteren de kijkers wel zoet. Maar die zaten ook een beetje in zak en as.
Natuurlijk zijn 2 eitjes ook mooi. Zeker als er 2 gezonde kuikens uitkomen, die voldoende te eten krijgen. Het scheelt Pet en Snor ook een hoofdbreker. Mochten er 2 worden geringd, een lp en een rp.
Telkens als je denkt dat je er iets van snapt, doen ze het anders.
En de natuur laat zich niet leiden. Het is prachtig dat we in die nestkasten mogen meekijken, meestal leuk en soms heel triest.
Het is geen schemerlampje in de hoek en pa uil die bij thuiskomst de pantoffels krijgt aangereikt. In geval van man dreigt er eerder een deegrol als hij zonder eten thuiskomt.
Al helemaal als hij de meegebrachte muiskluifjes weer uit de koelkast trekt.
Bedenk maar zo dat we niet naar Jan Klaasen en Katrijn kijken, hoewel...
We wachten rustig af en genieten van de beelden.
12.04.21 Velen hebben het de afgelopen dagen gevreesd. Ik? Ik heb er vol blijdschap naar uitge..
12.04.21 In de chat gaat het er regelmatig over: bedelsnurken. Het geluid dat het vrouwtje maa..
12.04.21 Toen ik vanmorgen om half zeven uit het raam keek zag ik bevroren uiterwaarden. Het z..